KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14177473
nr 1417 7473
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, daterad 1979, "Extension". Blandteknik, bildmått: 39x62cm, yttermått inklusive ram: 60x82cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:59:15
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg